Старт Чемпіонату Кременчука сезону 2019-2020

Наприкінці грудня команди, нарешті, домовились про умови проведення Відкритого Чемпіонату Кременчука, стосовно участі в ньому гравців зі статусом СПШ (учні спортивних шкіл з хокею) та тренер або майстер (тренери спортивних шкіл з хокею). Представники команд визначились з їх кількістю в кожній команді і кількісним складом учасників Чемпіонату. Свою згоду на участь дали ХК Кременчук, ХК Шторм, ХК Шторм-2, ХК Кремінь та ХК Олександрія.

Інші команди, які приймали участь в минулорічному Чемпіонаті та деякі новачки планують організувати паралельний чемпіонат, але виключно за участі гравців, які не мають професійного хокейного минулого та не є колишніми учнями спортивних шкіл.

Бажання взяти в ньому участь виявили кілька команд, які не мають в своєму складі гравців, молодших за 40 років та згодні на гру за виключно аматорськими ветеранськими правилами. От же поки перемовини щодо умов проведення "ветеранського чемпіонату" ще тривають, учасники Відкритого Чемпіонату Кременчука вже почали свій шлях до перемоги...

На минулому тижні, ще до офіційного відкриття Чемпіонату Чемпіонату міста Кременчук, учасники Чемпіонату провели два матчі: Шторм не без зусиль переміг Олександрію 5:3 (2:1, 2:0, 1:1), а в іншому матчі гості з Кіровоградської області "розгромно" поступились Кременчуку 3:13 (1:3, 1:6, 1:4).

На цьому тижні, після яскравого офіційного відкриття за участі депутатів, чиновників і відомих хокеїстів, нас чекав матч між командами Шторм та Кремінь. Матч почався напружено для обох команд, але минулорічний володар Кубку Кременчука в останньому періоді додавив "ветеранський" склад Кременя та вирвав перемогу 8:3 (2:1, 2:2, 4:0)

Всі новини кременчуцького аматорського хокею дивіться на сайті КХЛЛ...

Все Новости хоккея