Старт ВЧ Полтавської області.

10 лютого матчем місцевого Фізкультурника проти Айсберга з Горішніх Плавнів взяв старт Відкритий Чемпіонат Полтавської області з хоккею. Офіційні змагання такого рівня для гравців у віковій категорії 40+ організовано вперше.

Єдиним представником від Кременчука у цьому чемпіонаті є ХК Фізкультурник.

Його керівник Микола Корецький, який грає сам, став ініціатором проведення цих змагань, дійшовши порозуміння з Федерацією хокею Полтавської області та кількома колективами по умовах і обмеженнях вікового цензу.

Сам матч Фізкультурник - Айсберг видався доволі напруженим, було помітно, що команди скучили за офіційними матчами. В першому періоді номінальні господарі Досить швидко відкрили рахунок і змогли закріпити успіх, а гості з Горішніх Плавнів змарнували кілька чудових нагод і "фізкультурників" виручав голкіпер. 2:0

В другому періоді стала більш помітною різниця в кількості гравців у протоколі і Айсберг, граючи у дві п'ятірки проти трьох у Фізкультурника, почав поступово здавати позиції. Хоча за рахунку 3:0 хокеїстам Айсбергу вдався вдалий прохід і, відігравши одну шайбу, вони мали надію на достойний для себе результат (2:1)

Трохи відпочивши гості намагались перехватити ініціативу, але в третьому періоді втома дала ознаки і Фізкультурник впевнено довів матч до перемоги, закинувши ще двічі.

От же перемога Фізкультурника 6:1 (2:0, 2:1, 2:0)