Збірна Полтави - ХК Олександрія. Огляд матчу.

Другою парою суперників у Відкритому Чемпіонаті Полтавської області стали Збірна Полтави та ХК Олександрія.

Полтавчани відкрили рахунок майже у першій атаці зусиллями ветерана команди Олександра Конопльова. Потім ближче до середини періоду впродовж хвилини двічі відзначився Богдан Андрій і він же через кілька хвилин зробив хет-трик. Олександрія змогла трохи припинити переможну ходу полтавчан на прикінці періоду відігравши одну шайбу (4:1)

У другому кількість своїх забитих шайб до п'яти довів лідер полтавчан Андрій Богдан (2:0)

Олексанрія після другої перерви намагалась більше не пропустити, ніж забити, але у другій половині завершального періоду Збірна Полтави довела рахунок до розгромного, закинувши з інтервалом у 2-3 хвилини п'ять шайб. Ше двічі відзначився Андрій Богдан і він же у трьох голах партнерів двічі їм асистував.

Рахунок матчу 11:1 (4:1, 2:0, 5:0)

Кращими гравцями матчу стали Андрій Богдан 7+2, Ємець Олексій 2+2 та Вадим Тевіков, який пропустив лише раз з більш ніж 20 кидків суперників (24-23)