Піранії - Джокер. Огляд матчу.

Третьою парою на льодовий майданчик у завершення першого туру ВЧ Полтавської області вийшли лохвицькі Піранії та Джокер з Котельви.

Піранії, посилені гравцями з ВЧ Кременчука, з самого початку намагались нав'язати гру на класі, але Джокери за рахунок бажання захищались досить довго, дозволивши забити більш досвідченим суперникам лише наприкінці періоду, по голу в свій актив записали Олег Ємець та Артем Шаповал (2:0)

На початку другого періоду Артем Шаповал відзначився дублем, а у другій половині періоду зробив хет-трик. Також хет-трик зробив Юрій Яцуха. (4:1)

У третьому періоді п'ять шайб положив Артем Шаповал, довівши кількість забитих до 8 і ставши лідером серед голеадорів. (5:1).

Джокери спромоглися лише на дві закинуті шайби у другому та третьому періодах.

Піранії "з'їли" суперників 11:2 (2:0, 4:1, 5:1). Кращими гравцями маитчу визнані Артем Шаповал 8+1, Юрій Яцуха 3+2 та голкіпер Піраній Ярослав Мудрий (19-17).

Отже після першого туру лідерів троє: Фізкультурник, Збірна Полтави та Піранії.

У наступному турі мають зіграти Фізкультурник - Піранії, Збірна Полтави - Айсберг та Джекер - Олександрія.