ХК Айсберг - Збірна Полтави. Огляд матчу.

17.02 матчем між Збірною Полтави та Айсберга з Горішніх Плавней розпочався другий тур ВЧ Полтавської області з хокею...

Нагадаємо, що перший тур для команд склався по-різному, полтавчани взяли три очки в матчі з ХК Олександрія (11:1), а Айсберг у напруженому матчі поступився Фізкультурнику (1:6).

Початок матчу виявився багатим на події, команди забили одна одній по дві шайби менш ніж за чотири хвилини. Спочатку на 8-й хвилині лідер полтавчан Андрій Богдан відкрив рахунок в матчі, але менше ніж за хвилину Василь Зловидов зрівняв рахунок. Ще через хвилину Олександр Конопльов знову вивів гостей з Полтави вперед, але після поновлення гри, майже з вкидання Артур Литвиненко продерся крізь захист полтавчан і знову зробив рахунок рівним. Потім гра дещо заспокоїлась, команди створили кілька моментів і на 19-й хвилині Сергій Гресь продавив захист Полтави і вперше вивів Айсберг вперед. Полтавчани намагались відігратись, але хлопці з Горішніх Плавней захищались дуже впевнено. (3:2)

Другий період більш ініціативно почали збірники обласного центру, майже закривши Айсберг у власній зоні на тривалий час, але шайба вперто не йшла у ворота, двічі влучивши в каркас воріт. Намагаючись відігратись, полтавчани проспали вихід на лід з "дальньої лавки" Євгена Хоруженка, який зміг втекти від захисників і подвоїв перевагу Айсберга.

Як не намагалась Збірна Полтави відігратись, у другому періоді їй цього зробити не вдалося.

Назрівала сенсація...

В третьому періоді полтавчанам потрібно було "лізти зі шкіри", враховуючи "не фарт" при реалізації своїх моментів і для перемоги забивати мінімум тричі.

Майже на початку періоду Олександр Конопльов спромігся на сольний прохід у меншості і красиво переграв голкіпера Айсберга Ігора Зорю. Надалі полтавчани додали темпу, але через прикру помилку в захисті на 67-й хвилині дозволили Айсбергу зусиллями Максима Шевченка знову відірватись на дві шайби.

За недовгі 8 хвилин, що залишались, полтавчанам вдалося пограти в більшості і Олександр Конопльов зробив хет-трик, закинувши на 71 хвилині матчу. На більше гравців з Полтави не хватило, а хокеїсти Айсбергу святкували достойну перемогу 5:4.

Кращими гравцями матчу визнано Олександра Конопльова (3+1) у Збірної Полтави, Євгена Хоруженка (1+1) та голкіпера Ігора Зорю, який зупинив 27 з 31 кидків суперника і допоміг команді отримати повноцінні три очки у грі з лідером чемпіонату...