ХК Фізкультурник - ХК Піранії. Огляд матчу.

19.02. відбувся матч другого туру ВЧ Полтавської області між ХК Піранії та ХК Фізкультурник. Обидва колективи в першому турі виграли свої матчі і мали намір відібрати очки у прямих конкурентів.

Команди акуратно розпочали матч, більше зосередившись на захисті, бо в складах обох команд є гравці, здатні самотужки втекти на побачення з голкіпером, тому "великими силами" команди не атакували.

Рахунок після тривалого розіграшу шайби в чужій зоні відкрив гравець Піраній Юрій Яцуха на 12-й хвилині матчу. В наступній атаці Піранії могли подвоїти рахунок, але гостей спас голкіпер і хтось з захисників викидуючи шайбу зі своєї зони видав чудо-пас на Максима Корецького, який скористався своїм шансом, перегравши голкіпера Піраній Ярослава Мудрого і, по перебігу двох хвилин, зрівняв рахунок. Після провалу в захисті Піранії знову стали грати акуратно, відправляючи в рейди своїх нападників. Така тактика вимусила сфолити наприкінці періоду Андрія Біляєва і номінальні гості спромоглись наказати суперників "у більшості" зусиллями Павла Куція.

Другий період почався атаками Фізкультурника, який намагався нівелювати різницю в рахунку, але дві прикрі помилки і непорозуміння в захисті дозволили лідеру Піраній Артему Шаповалу за чотири хвилини оформити дубль на 28 та 32 хвилинах.

У Фізкультурника почалась легка паніка, бо у рівному матчі "горіти" в середині матчу в три шайби було морально важко. Наприкінці другої третини матчу Артем Шаповал оформив хет-трик, майже поховавши надії фізкультурників на сприятливий для себе результат...

На початку третього періоду, продершись крізь захист суперників нападник Піраній Ігор Лисун збільшив перевагу своєї команди до чотирьох шайб. Фізкультурник пішов "на штурм" і за три хвилини зусиллями братів Кириченко на 54 і 56 хвилинах зміг відіграти дві шайби. Надалі команда Миколи Корецького намагалась забити ще, але захист Піраній зіграв надійно, не дозволивши цього зробити. За пару секунд до закінчення матчу Ігор Лисун скористався своєю нагодою і зробив покер у сьогоднішньому матчі, встановивши остаточний рахунок 7:3

Кращими гравцями матчу визнано Артема Шаповала 4+1, Ігора Лисуна 1+2 та голкіпера Піраній Ярослава Мудрого, зупинившого 24 кидки з 27...