ХК Піранії – Збірна Полтави. Огляд матчу.

10.03.20 р. відбувся матч другого туру ВЧ Полтавської області між ХК Піранії та Збірною командою Полтави. Матч лідерів Чемпіонату мав інтригу у боротьбі за місця в турнірній таблиці і тому почався не дуже активно. Команди майже половину періоду шукали шляхи до чужих воріт, поступово підвищуючи темп і на 13-й хвилині матчу Ігор Яременко пострілом від синьої пробив Вадима Тевікова і відкрив рахунок у матчі. Полтавчани відігрались майже з вкидання, Дмитро Тимощук застав зненацька Олександра Корецького кидком з середньої відстані. Піранії після пропущеного голу втратили наступальний порив і цим скористались хокеїсти з обласного центру, відвантаживши з 16 по 22 хвилину 3 шайби у ворота суперників (Пустовіт -16, Кладковий – 20 і Ніжніченко – 22)

Початок другого періоду показав, що Піранії не збираються поступатись і на кілька перших хвилин закрили полтавців у їхній зоні, намагаючись забити швидкий гол. Але шайба вперто не йшла в ворота, наче хтось наврочив. На 29-й хвилині Владислав Кладковий скористався плутаниною суперників при зміні на «дальній лаві» і виявився більш спритним ніж захисники Піраній, зробив дубль (4:1).

Піранії, до їх честі, продовжували битись, але невезіння переслідувало нападників, які тричі не скориставшись стовідсотковими нагодами, мали якщо не зрівнювати рахунок, то суттєво його скоротити. На 40-й хвилині матчу у намаганні зачепитись за результат лохвицькі хокеїсти пропустили прорив два в одного і головний голеадор полтавців Андрій Богдан з передачі Костянтина Ніжніченка почав забивати в цьому матчі, зробивши рахунок вже крупним 5:1. Доля матчу була майже вирішена, і полтавці дозволили собі дещо розслабитись, але хокейний Бог таки зглянувся на старання Піраній і разом з сиреною про завершення другого періоду Ігор Яременко забив свій другий гол в цьому матчі.

На початку третього періоду (53-й хв) полтавець Андрій Богдан відзначився вдруге, закріпивши перевагу своєї команди (6:2). Піранії огризнулися через три хвилини, знову скоротивши рахунок (Іван Хохуля, 56-а хв). Останні хвилини матчу команди дозволили собі грати без захисту і відвантажили одна одній з 64 по 73 хвилини матчу 5 шайб. Три з яких на рахунку полтавців Владислава Конопльова (64-а хв) і «дабл дабл» від Андрія Богдана (68-а та 73-я хв) і двічі забивали гравці Піраній Сергій Сергієнко (66-а хв) та головний бомбардир Піраній Артем Шаповал (72-а хв), якому захист та голкіпер полтавців не дозволили набрати більше балів у матчі.

Остаточний рахунок матчу 5:10 (1:4, 1:2, 3:4) на користь Збірної Полтави, яка після незапланованої втрати очок в матчі з Айсбергом, відновила баланс сил в турнірній таблиці і скоротила відставання від лідера до мінімуму.

Кращими гравцями матчу визнано Андрія Богдана 4+2, Владислава Кладкового 2+1 та Ігора Яременка 2+1. Голкіперам, не зважаючи на велику кількість пропущених шайб працювати довелось дуже багато. Тевіков 31-26, Корецький 34-24.