ХК Айсберг – ХК Олександрія. Огляд матчу.

11.03.20 р. відбувся другий матч заключного туру ВЧ Полтавської області з хокею. Зустрічались команди з нижньої частини турнірної таблиці ХК Олександрія, яка ще не відчувала смаку перемоги і ХК Айсберг, який в останніх своїх матчах здобув дві перемоги і прагнув поповнити свій заліковий рахунок.

Матч розпочався взаємними атаками, команди по кілька разів перевірили готовність голкіперів і на 6-й хвиліні матчу гравець Олександрії Михайло Борщ виявився більш розторопним біля воріт суперників і відкрив рахунок в матчі (1:0). Надалі команди грали неквапливо, маючи у складі переважну більшість гравців 40+, подовгу розігрували комбінації, виводячи партнерів на влучний кидок, але голкіпери обох команд відіграли бездоганно два перших періоди.

В третьому періоді «коротка лавка» ХК Айсберг далася ознаки, хокеїсти почали втомлюватись і втрачати ігрові кондиції, надавши ігровий простір суперникам, які змогли скористатись цим аж чотири рази в заключному періоді матчу. На 59-й хвилині Сергій Скриник продерся через захист Айсберга і переграв Ігора Зорю, потім на 62-й Ігор Хільчук замкнув передачу партнера на дальній стійці. Айсберг рештками сил намагався змінити ситуацію і відігратись, але атакуючи майже всією командою прогавили розрізний пас Костянтина Чемеса на Сергія Скриника, який не схибив і зробив дубль на 67-й хвилині. Довершив розгром суперників В’ячеслав Терпелов, на 71-й хвилині закинувши п’яту шайбу у ворота Айсберга і встановивши остаточний рахунок матчу 5:0 (1:0, 0:0, 4:0)

Кращим гравцями матчу визнано гравців ХК Олександрія: голкіпера Олександра Липового, який зробив перший в Чемпіонаті «шатаут», відбивши всі 26 кидків хокеїстів Айсберга та автора дубля Сергія Скриника