ХК Фізкультурник – ХК Джокер. Огляд матчу.

12.03.20 р. відбувся заключний матч першого кола між кременчуцьким Фізкультурником та гостями з Котельви ХК Джокер. Фізкультурник, маючи в пасиві поразку від прямого конкурента ХК Піранії та втрачений бал за перемогу в овер-таймі над Олександрією, очок втрачати не мав ні наміру не права і тому до справи взявся з перших хвилин матчу. Вже на 3-й хвилині Максим Кириченко відкрив рахунок в матчі, він же на 7-й подвоїв рахунок, зробивши дубль. А фатальними для хокеїстів з Котельви виявились дві хвилини – 14 та 15, за які фізкультурники забили чотири шайби. Спочатку Валерій Рижков несподіваним кидком майже від борту запустив шайбу над плечем голкіпера, потім Максим Кириченко відзначився своїм третім голом і, майже з вкидання після четвертого голу, ветеран команди Юрій Нагірняк, несподівано кинув по воротах суперників і забив свій перший гол в чемпіонаті. Джокери змогли зібратись і більше в першому періоді не пропустили.

Більш того в середині другого періоду на 43-й хвилині Іван Бурковський зміг реалізувати свій момент і розмочив рахунок в матчі (6:1). Фізкультурник після пропущеного голу довів, що тримає руку на пульсі матчу і Богдан Золотаревський відновив перевагу у шість шайб (7:1)

В третьому періоді команди, можна сказати, догравали матч без особливої напруги. Відзначитись в третьому періоді змогли лише місцеві хокеїсти. На 56-й хвилині від захисту гостей втік Андрій Біляєв, зробивши рахунок 8:1 і остаточний рахунок матчу встановив Максим Кириченко, на останній хвилині матчу зробивши покер.

Кращими гравцями матчу визнано автора «покеру у ворота джокерів» – Максима Кириченка та голкіпера Фізкультурника Олександра Корецького, який спинив 19 кидків суперника, схибивши лише раз.

Наразі всі команди – учасниці ВЧ Полтавської області готові змагатись у другому колі, але загроза корона-вірусу поставила під загрозу проведення змагань у багатьох куточках світу, тому по дружній домовленості команди вирішили взяти невелику паузу…

Після першого кола Чемпіонат очолюють лохвицькі Піранії, На другому місті Збірна Полтави, замикає призову трійку Фізкультурник. Четверта сходинка за Айсбергом, на п’ятій Олександрія і останнє шосте місце займає Джокер.

Чекаємо найскорішого продовження хокейних баталій…

Другие материалы в этой категории: « ХК Айсберг – ХК Олександрія. Огляд матчу.

Все Новости хоккея